Medyum Süleyman Yorumları

Medyum Süleyman Yorumları
Büyük halini görmek için resme tıklayın
4 sene önce eklendi
187460 kez incelendi
www.medyumsuleymanhoca.com

Bu medyuma bir puan verin:

87.5
1 Kötü2 Fena3 İyi4 Başarılı5 Çok iyi6 Çok iyi7 Çok iyi8 Çok iyi9 Çok iyi10 Çok iyi
Loading...
BU MEDYUM İÇİN TAVSİYE/ŞİKAYET YAZ

Medyum Süleyman Hoca Yorumları

Medyum Süleyman Hoca resmi İnternet sayfası bulunan ve 40 yılı aşkın süredir hizmet veren medyum diyebiliriz. Hakkında okuduklarımız ve araştırmalarımızı sizlerle paylaşacağız. Medyum Süleyman denen kişinin web sayfasında vergi levhası bulunmaktadır. Yaptığı işlemlere fatura kesmektedir. Hakkında okuduğumuz yorumlar sonucunda yanına gitmeye ve bire bir konuşmaya fırsat bulduk. Adıyaman’da bizleri ağırlayan hocamız İnternet ormanında yaşadığı sıkıntıları bizimle paylaştı.

KALABALIK BİR EKİP

Medyum Süleyman hocanın yanında tam 3 tane yardımcısı bulunmaktadır. Yardımcıları bizleri ağırladıktan sonra biz gerekenleri kendilerine anlattık. Düşüncelerimizi paylaştık ve hocamızla görüşmeye karar verildi. Medyum Süleyman hoca en çok diğer medyumlardan şikayetçi. Üç günlük medyum çıkmış benim hakkımda yorum yapıyor diyor. Ben ki 40 yılı aşkın süredir medyumluk alanında hizmet vermekteyim ve binlerce kişi ile ortak çalışmamız oldu. Yardımcılarımızdan alın numaralarını tek tek arayın sorun, hangisinin işlemi tutmamış veya hangisinin işlemi yarım kalmış. Bir tane bile bulamazsınız ben herkesin işlemini hakkı ile teslim eder ve helalleşiriz.

HAKKIMDA YAPILAN ASILSIZ YORUMLAR…

Bana yardımcılarım sürekli hakkımda olan yorumlardan bahsediyor. Elimden bir şey gelmiyor isteyen istediğine inansın ne yapabilirim ne diye bilirim. Benim yerim belli yurdum belli bir şey söylemek isteyen gelsin yüzüme söylesin. Sizler nasıl geldiniz dileyen herkes gelebilir. Diğer şarlatanlara inanıp ta beni kötü bilen varsın kötü bilsin. Demek ki kısmeti yokmuş ve benden faydalanamaz. Ben bir şey kaybetmem ama insanları yanlış yönlendirme sinler insanların kısmetleri ile oynamasınlar benim tek derdim bu.

Hocamızla yaptığımız görüşmede inanın duygulandığını ve sitem dolu gözlerle baktığını fark ettik. Hocamızla Medyum, Aşk Büyüsü Ve Bağlama büyüsü hakkında görüşme yaptık bunlarda sizinle paylaşmak istedik.

Medyum Nedir Nasıl Hizmet Verir?

Medyum denilince aklınıza genç ve değişik kıyafetlerde birisi gelebilir. Aslında medyumluk sonradan dilimize girmiş hocalık olan bir sıfattır. Medyumluk alanında hizmet verenler mutlaka devletimizden izin belgesi almak zorundadır ve bunu açık açık yayınlamak zorundadır. Gelin görün ki kendisine bir tane site açan reklam veriyor ve ben medyumum diyebiliyor. Gençlerimiz kanmasın ve aldanmasın iyice araştırmadan ve konuşmadan sakın işlem yapmasınlar. Medyum alanı dünya üzerinde sayılı insanların yapacağı bir alandır.

Gerçek Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk Büyüsü işlemini ben rahmani olarak ve dualar ile yapmaktayım. Yaptığım işlemler neticesinde ayrılan sevgililer, nişanlılar hemen birleşme göstermektedir. Aşk Büyüsü aslında tek tarafa yapılan bir işlemdir genelde işi bilmeyen medyum hocalar iki tarafıda bir birlerine bağlarlar. Buda gençlere sıkıntı vermektedir yani isteyen kişi zaten aşık olduğu için aşk büyüsü istiyor bu kişiyi tekrar aşık etmek çok yersiz olur. Bu doğrultuda işi bilene yaptırmak çok ama çok önemlidir.

Bağlama Büyüsünün Gerçek Yüzü

Bağlama Büyüsü eşler arasına yapılan bir işlemdir. Sürekli kavga eden eşler, kötü alışkanlığı olan eşler, sürekli anne babasının sözünü dinleyen ve çocukluktan çıkamayan eşlere, Bağlama büyüsü yapılır. Bu işlemde tamamen dua ile yapılan bir işlemdir ve ömürlük yapılır. Bağlama büyüsü adı altında yapılan işlemlere başkası yapıyor ise inanmayın, Evli olmayan kişilere bağlama büyüsü yapılması sakıncalı ve kesinlikle hoş karşılanmayan bir işlemdir.

Bu site Medyum Süleyman Hocayı ziyaret eden araştırma ekibimiz tarafından yapılmıştır ve bire bir sohbet sonucu ses kayıtlarından alınan bilgilerle yazılmıştır. Sizlerde eğer Süleyman hocaya işlem yaptırmışsanız lütfen yorumlarda bunu bizimle paylaşınız ki doğrular gün yüzüne çıksın. Yorumlarınız şeffaf bir şekilde değişiklik göstermeden sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yorumlar

 1. Hocama Çok zor Ulaşıyorum - Melahat Soygazi dedi ki:

  Hocama işlem yaptırmak için tam bir hafta ulaşmaya çalıştım. İşlemim tuttu ondan sıkıntım yok. Teşekküre arıyorum 3 günde zor ulaştım. Yoğun anlıyorum ama el insaf oda bir insan…

  1. En iyisi yanına gitmek - Marziye Uslu dedi ki:

   Siz katılıyorum bende çok zor ulaştım. Hastası geliyor sürekli yada bakımda oluyor. Aslında en iyisi yanına gitmekte. Ben değil ama bir arkadaşım gitti daha iyi geçti işlemi.

 2. Süleyman Hoca Tarot Bakmıyor - Hande Yıldız dedi ki:

  Hocayı aradım tarot bakmak için bakmadığını söyledi. Bir medyum nasıl olur da tarot bakmaz çok garip gerçekten.

 3. Süleyman Hoca bunu yapmayacaktın bana! - Murat dedi ki:

  Süleyman hoca hakkında şikayet yazmak istedim İnternet ortamında bir çok siteye şikayet yazdım. Baktım diğer medyumların sitesi adamlar işini tutturmuş kendilerine site açıyorlar ve Süleyman hoca gibi işinin ehli hocaları sitelerin karalama ve kirli iftiralar yazarak kendilerini öne çıkartıyorlar bir çok siteye yorum yazdım hep yorumlarımı değiştirip yayınladılar. Ben bu siteye yorum yazmayı denedim ve baktım bir harfi bile yorumumun değişmeden yayınlanmış! Çok başarılı tebrikler…

  Benim Şikayetim hocaya ulaşmak çok zor, 5 tane yardımcısı var ve sürekli telefonları meşgul sanırsın başbakana ulaşmaya çalışıyorsun. Ben hocaya ulaştım 1 ay sürekli ara ara aradım ve sonunda konuştuk şükür işlem yaptırdım 3 günlük bağlama işlemini 4. gün sonuç aldım karım 3 aydır eve gelmiyordu annesinin evinde kalıyordu boşanma davası açmıştı bana , 3 güne getiririm dedi, davadan vazgeçiririz dedi hoca ama 4 günde geldi, 15 gün sonra duruşma vardı davayı çekti helal olsun. Günü tutmadı yani! Onun dışında her şey normal arkadaşlar güvenebilirsiniz…

 4. Hoca ile görüşme - Banu Karakaya dedi ki:

  Yardımcıları hoca ile görüşmemi istemiyor. Hocayla işime başlarken konuştum sonra sadece 2 defa daha görüşebildim. Yardımcılarına diyorum ki bana huzur veriyor ihtiyacım var lütfen hocamla görüştürün diyorum. Bana sürekli bahane sunarak görüştürmüyorlar. Ben bu durumda şikayetçiyim. Süleyman hoca burayı okursa elbette gereğini yapar.

  1. Şaka Gibi - Hakan Taşcı dedi ki:

   Sen şükret hoca ile 3,4 kez konuşmuşsun. Ben sadece işleme başlarken birde işlemim bitince helalleşmek için görüştüm. Şaka gibisin daha ne istiyorsun.

 5. İki İşlemi aynı anda yapamazmış - Zeynep Kocaman dedi ki:

  İki İşlemi aynı anda yapamazmış. Ben bağlama büyüsü için aradım bunun yanında kaynanamın dilini de bağlatmak istedim. Bana birini seçmem gerektiğini söyledi önce biri tutacakmış sonra diğerini yapacakmış. Bana inandırıcı gelmedi bende sadece bağlamayı yaptırdım. Ya dil bağlamayı bilmiyor yada ben art niyetliyim.

  1. Keşke İnansaydın. - Bahar Kurudere dedi ki:

   Keşke Hocaya inansaydın. Dil bağlama bilmez mi hiç en iyisini yapar hemde kısa sürede. Seni sıkıntıya sokmamak için sıra ile yapalım demiştir keşke hocayı dinleseydin.

 6. Benide yardımcıları azarladı. - Şükran Duran dedi ki:

  Bende tarot baktırmak için aradım beni hoca ile görüştürmediler. Yardımcısıymış sanırım direk o azarladı. Tarot beklemeyin bu hocadan.